Fotovoltaika

s dotací až 220 000 Kč.

Energie ze slunce je možností pro každého. Konzultace a vypracování studie návratnosti zdarma kdekoliv v ČR. S nadstandardní 25letou zárukou.

NÁVRATNOST INVESTICE JE PŘI SOUČASNÝCH CENÁCH ENERGIÍ

7-10 LET

Kdekoliv v ČR

navštívíme vás po celé republice

Nadstandardní záruka

nabízíme 25letou záruku

Rychlá realizace

Instalaci zvládneme do 2 měsíců

Konzultace zdarma

navrhneme řešení vašich problémů

Více než solární energie

  • Fotovoltaika na klíč
  • Garance získání dotace až 220 000 Kč
  • Záruka na výkon panelů až 25 let
  • Pravidelný servis

Máte zájem o individuální projektovou studii zdarma?

Zdarma vám poskytneme

Obhlídku a technickou konzultaci do 14 dnů

Vypracování studie s 3D vizualizací přímo na Vašem domě a vypočtem návratnosti

Individuální návrh možnosti optimalizace vašich nákladů za spotřebu

FAQ

Postup

1. Kontaktujte nás
Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo nám zavolat na recepci, pak už se s vámi spojí naši specialisté a rádi vám poskytnou nezávaznou konzultaci zcela zdarma.
2. Analýza vašich přání a naše profesionální doporučení
Online nebo offline, náš specialista provede technický audit k místu instalace a vybere parametry a produkty dle vašich individuálních potřeb.
3. Individuální nabídka
Připravíme vám bezplatně individuální nabídku, kterou s vámi rádi projdeme  a vysvětlíme vám, jaké jsou možnosti financování a jak celý proces probíhá. Mimo jiné vám taky ukážeme propočet návratnosti dle uvedené nabídky.
4. Podpora při financování
Cílem je dosáhnout co nejvhodnějšího financování a dotace pro vaši investici. Vyznáme se v tzv. kombinačních bonusech, a rádi vám ukážeme, jak optimalizovat svou investici tak, ať ji máte zpět co možná nejdříve.
5. Rychlá realizace
Samotná instalace typicky proběhne do 3 dnů. V rámci tohoto kroku vám také doručíme materiál, předem s vámi domlouváme a plánujeme všechny práce. Snažíme se, aby zásahy do běhu domácnosti a časová náročnost pro vás byly minimální.
6. Přivítání do BK Instal rodiny
Jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete záruční servis, expresní opravu nebo se jen chcete na cokoliv doptat.

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Jaká je návratnost investice u fotovoltaiky?

Průměrná doba návratnosti investice se u fotovoltaické elektrárny aktuálně pohybuje mezi 7-10 lety. Dobu návratnosti investice uvidíte v rámcové nabídce, kterou vám zpracujeme po nezávazné poptávce.
Návratnost investice u fotovoltaiky však závisí na mnoha faktorech a vždy bude do značné míry individuální. Záleží na roční spotřebě energie, počtu osob v domácnosti, způsobu vytápění i situaci na trhu.

Výše úspor se mění podle toho, pro jaký systém fotovoltaiky se rozhodnete (s baterií, s tepelným čerpadlem nebo s akumulací do vody). Důležitá je také výše spotřeby, cena dodavatele elektrické energie a (ne)výhodnost vašich současných zařízení. Přesnou výši úspor zjistíte na základě našeho energetického posudku.

Konečná částka se skládá z ceny panelů a dalších komponent, montáže, nákladů na dopravu a servisu po dobu platnosti záruky. Do ceny se rovněž promítá to, jestli zvolíte řešení s akumulací do baterie, do vody, či kombinaci fotovoltaiky s tepelným čerpadlem.

Primárně výslednou cenu určuje požadovaná výkonnost fotovoltaické elektrárny. Ta se volí podle roční spotřeby energie domácnosti. Čím vyšší požadovaný výkon elektrárny, tím nákladnější je pořízení solárních panelů.

Fotovoltaické panely nepotřebují pro výrobu energie přímý sluneční svit. Fotovoltaika dokáže pracovat se sníženou výrobou i při zatažené obloze nebo při částečném zasněžení. Předpokládá se ale, že během zimy budete potřebnou elektrickou energii dobírat z distribuční sítě, protože v našich klimatických podmínkách máme kratší dny a zároveň od listopadu do února trávíme více času uvnitř.

Celý proces trvá 2-3 měsíce. Z toho samotná instalace FVE zabere 2 dny (do velikosti 5 kWp, nad 5 kWp až 4 dny). Nejdéle trvá připojení do distribuční sítě.

Fotovoltaická elektrárna z kvalitních materiálů slouží i několik desítek let. Protože našim komponentům maximálně věříme, dostanete od nás nadstandardní záruky. U solárních panelů garantujeme záruku 25 let na 80 % výkonu, u mechanických součástí panelů 15 let. V případě střídače může činit záruka až 10 let. Na ostatní komponenty, jako jsou jističe, elektroměry či přepěťové ochrany dostanete garanci 2 roky. V praxi u více než 95 % našich instalací nevyžaduje opravy nebo servis ani po 3 letech provozu.

Nezávazně nám napište

získejte od nás zdarma individuální poradenství

Vaše data jsou v bezpečí. Správcem osobních údajů je BK Instal.

Exkluzivní nabídka

Fotovoltaický ohřev vody

v rámci dotace Nová zelená úsporám

Pouze za 1 Kč!

Státní dotace až 90 000 Kč
Jednoduchá a rychlá instalace
Minimální papírování