Proč ASPP

Co je ASPP

Inovativní systém

ASPP je samostatným systémem, který využívá speciální nanotechnologické kapsle obsahující vysoce výkonné hasivo. Tyto mikrokapsle, které uchovávají hasicí látky reagují na určitou teplotu, a když vypukne požár, uvolňují aktivní plyn a každá mikrokapsle se promění v „mikrohasicí přístroj“.

Bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Tento systém je nejen špičkou na poli bezpečnosti, ale také znamená naprostou jistotu. Věříme, že bezpečnost není jen povinností, ale také závazkem. A právě proto jsme se rozhodli věnovat maximální pozornost tomuto aspektu. Vaše bezpečí je pro nás prioritou číslo jedna, a jsme hrdí, že můžeme přispět k bezpečí vašeho domova pomocí naší protipožární ochrany.

ASPP MC4 Connector Box

Je autonomní protipožární systém se samozhášecími páskami v ochranném boxu DC a v pouzdrech, které chrání MC4 konektory.

Mnoho zařízení je vystaveno různým elektrickým výzvám, včetně přepětí, přetížení a jiných poruch. Příčiny těchto problémů mohou být různé, zahrnující chyby při instalaci, mechanická poškození, vnější vlivy, jako jsou atmosférické přepětí, nebo extrémní povětrnostní jevy. Tento problém je zvláště významný v případě fotovoltaických panelů, které jsou zapojeny dohromady za účelem generování elektrické energie. Connector Box je produkt, díky kterému lze předcházet elektrickým poruchám a zajišťovat bezproblémový provoz elektrických systémů, včetně fotovoltaických panelů zapojených pomocí konektorů, jako je MC4.

Uchovávání hasicí látky

Princip uchovávání hasicí látky v mikrokapslích je efektivním způsobem, jak zajistit, že hasivo zůstane stabilní a chráněno před vnějšími vlivy, dokud není potřeba.

Umístění a instalace

na konektory MC4.

Aktivace
při dosažení teploty

Schopnost mikrokapslí reagovat na plánovanou teplotu je klíčovým faktorem, který umožňuje tuto technologii používat pro požární ochranu. Když teplota dosáhne kritického bodu, mikrokapsle uvolní hasicí látku.

Trvanlivost

Udržování ohnivzdorné kompozice po dobu 5 let je důležité pro dlouhodobou spolehlivost a účinnost systému.

Rychlá reakce

může znamenat rozdíl mezi záchrannými pracemi a šířením požáru, a proto se aktivuje při 120 stupních celsia.

Nezávazně nám napište

získejte od nás zdarma individuální poradenství

Vaše data jsou v bezpečí. Správcem osobních údajů je BK Instal.

Exkluzivní nabídka

Fotovoltaický ohřev vody

v rámci dotace Nová zelená úsporám

Pouze za 1 Kč!

Státní dotace až 90 000 Kč
Jednoduchá a rychlá instalace
Minimální papírování